Loading

Byłem bardzo podekscytowany, gdyż przede mną było zadanie zorganizowania wyjazdu firmowego w naszym przedsiębiorstwie, a ja nie bardzo znałem się na tym temacie i nie wiedziałem dokładnie, jak go ugryźć, aby wszyscy pracownicy mogli być szczęśliwi.

Wyjazdy organizowane przez firmy

organizacja wyjazdów integracyjnychPrzede wszystkim chciałem zrobić listę pracowników, którzy zadowoleni są z dotychczasowych wydarzeń oraz chcą zapisać się na kolejne eventy, które organizowane są przez naszą firmę. Kiedyś współpracowaliśmy z firmą zewnętrzną, która odpowiadała właśnie za wyjazdy dla pracowników, jednak szybko szef stwierdził, że warto do tego celu zatrudnić osobę wewnątrz, czyli mnie, abym mógł rozwijać się w tym kierunku. Organizacja wyjazdu firmowego dla kilkudziesięciu pracowników jest dużym wyzwaniem, dlatego nie dziwię się, że firmy, które odpowiadają za tego rodzaju eventy wyceniają tak wysoko swoje usługi. Trzeba naprawdę włożyć dużo pracy, aby przede wszystkim zaspokoić potrzeby wszystkich pracowników, którzy będą obecni podczas wydarzenia. Organizacja wyjazdów integracyjnych jest angażujących i wymagającym zadaniem. Zacząłem robić listę uczestników, aby w ogóle zobaczyć, czy organizacja wyjazdu w tym roku ma sens. Okazało się, że pracownicy są bardzo do tego entuzjastycznie nastawieni i chcą uczestniczyć w takim wydarzeniu. Nie pozostało mi nic innego, jak pójść do szefa z gotową listą oraz zaproponować dobrą lokalizację na nasz wyjazd, który na pewno będzie atrakcyjny.

Każdy z klientów, czyli naszych pracowników będzie cieszył się z tego, że pracuje właśnie w tej firmie. Biorąc to wszystko pod uwagę mogę powiedzieć, że organizacja eventów jest mi bardzo bliska, a tym bardziej organizacja wyjazdu dla firm, które tego potrzebują jest coraz bardziej popularne.

Top