Loading

Posiadanie garażu na samochód jest bardzo wygodne i dobre dla naszego auta. Garażowane auto zachowuje dużo lepszy stan, niż to, które jest zaparkowane pod gołym niebem. Część osób rezygnuje z budowy garażu, ponieważ nie chcą wydawać dużej sumy, a garaże z blachy im się nie podobają. Jest to błędne działanie.

Garaż z płyty warstwowej

garaże z płyt warstwowychKoszt wymurowania garażu z pustaków, ocieplenie go i nakrycie dachem faktycznie jest bardzo kosztowne. Prawdą jest też to, że garaż w formie tak zwanego blaszaka nie wyglądają zbyt estetycznie. Jeśli nie chcemy dużo wydawać na garaż, ale chcemy, aby nasz garaż dobrze wyglądał, powinniśmy zainteresować się tym, czym są garaże z płyt warstwowych. Garaż z płyt warstwowych jest dużo tańszą, ale nie gorszą alternatywą od tradycyjnego garażu murowanego z pustaków. Tego typu garaże dzielą się na dwa typy. Pierwszym z nich jest garaż jednostanowiskowy, a drugim garaż dwu stanowiskowy. Pierwszy z nich produkowany jest w całości w fabryce, a następnie przywożony na miejsce, do klienta i tam instalowany. Do drugiego typu garaży warstwowych wszystkie elementy także produkowane są w fabryce, ale garaż przywożony jest do klienta i tam składany w jedną całość. Jako fundament dla takiego garażu może posłużyć około dwudziesto centymetrowa warstwa betonu, lub kostka brukowa. Garaż jest kotwiczony w gruncie, dzięki temu mamy pewność, że jest mocno przymocowany i stabilnie stoi na gruncie.

Jeśli chcemy sprawić sobie taki garaż, to musimy skontaktować się z firmą działająca w naszej okolicy, która zajmuje się produkcji i dystrybucją tego typu budynku. Po skontaktowaniu się z firmą, musimy sprecyzować swoje zamówienie. Do wyboru mamy kilka rodzajów garaży wykonany z płyt warstwowych, więc znalezienie czegoś dla siebie nie powinno być trudne.

Top