Loading

Nikogo nie dziwią już quady kupowane dzieciom z okazji I Komunii Świętej, albo operacje plastyczne jako prezent urodzinowy. Takie rzeczy jak laptopy, profesjonalne aparaty fotograficzne czy tablety to w zasadzie zupełny standard w kwestii rozpieszczania dzieci od najmłodszych lat.

Jachty na Mazurach i ich prezentacja

jachtyProblem pojawia się wówczas, kiedy nasi milusińscy rosną, a w głowach zaczyna brakować pomysłów na coraz bardziej oryginalne i coraz droższe prezenty. Zresztą rosną nie tylko dzieci, ale również ich wymagania – przyzwyczajone od zawsze do luksusowych podarków, będą z czasem oczekiwać coraz więcej. I chociaż z pewnością ma to niekorzystny wpływ na wychowanie młodego człowieka, popyt generuje podaż, co skutkuje coraz ciekawszymi pomysłami, np. na organizację imprezy urodzinowej. Już nie wystarczy stół w salonie, altanka na działce, czy w ostateczności stolik w restauracji. Ostatnim krzykiem mody urodzinowej jest czarter jachtów i impreza połączona z rejsem. Wszystko oczywiście dostosowane do wieku uczestników. Dla najmłodszych opowieści kapitana, żeglarskie legendy i prezentacja jak wyglądają jachty na mazurach, dla nieco starszych karaoke i możliwość stanięcia na chwilę za sterem. W tym celu nie trzeba zaraz jechać na Mazury – taki czarter oferują firmy z całej Polski, wystarczy poszukać w okolicy jeziora czy dużej rzeki.

Modne są także imprezy tematyczne na plaży, czy urodzinowe party połączone ze sportem ekstremalnym, np. wspinaczka wysokogórska z instruktorem, a nawet, choć to opcja dla najodważniejszych – skok na bungee.

Top