Loading

 

Osiedla domków jednorodzinnych uchodzą za spokojne dzielnice. Zamieszkuje je mniejsza liczba populacji, a w związku z tym, znamy lepiej sąsiadów i możemy na nich polegać. Przynajmniej tak zawsze wydawało mi się. Po powrocie z tygodniowego urlopu, byłem zdruzgotany. Na dodatek moi sąsiedzi postanowili rozebrać starą szopę i chętnie im przy tym pomogłem.

Z gruzem we Wrocławiu łatwo wygrasz

gruz wrocławTegoroczne wakacje postanowiliśmy spędzić w górach. Razem z żoną wybraliśmy się w Karkonosze. Przed wyjazdem poinformowaliśmy naszych sąsiadów o naszym wyjeździe i liczyliśmy, że możemy liczyć na ich sąsiedzką pomoc w nadzorze domu. Niestety nasz dwutygodniowy urlop musieliśmy przerwać, bo żona zwichnęła nogę i nasze wędrówki nie mogły być kontynuowane. Powróciliśmy więc do domu, mając nadzieję, że uda nam się jeszcze nieco zrelaksować w prywatnym zaciszu. Dwa domy dalej stał pojazd mojego szwagra, który prowadzi firmę „GRUZ WROCŁAW – SZYBKI WYWÓZ” i postanowiłem pójść się z nim przywitać. Żonę zaprowadziłem pierw do domu, aby odpoczęła. Okazało się, że sąsiedzi w końcu zebrali się w sobie i wzięli się za rozbiórkę starej przybudówki na narzędzia. Była ona już w strasznym stanie. Szpeciła całą okolicę, więc zachwycony ich pomysłem, postanowiłem im pomóc. Byłem bardzo uradowany, że firma szwagra „GRUZ WROCŁAW – SZYBKI WYWÓZ” bardzo szybko usunęła problem. Dzięki temu w niecałe dwie godzinki szopa zniknęła.

Niezmiernie szybko wyjaśniłem z sąsiadem zaistniałą sytuację i wiedziałem, że następnym razem będę w stanie im pomóc. Niedługo po tym na miejscu gruzu stanęła piękna szopa, z drewna sosnowego. Sąsiad szybko poradził sobie z problemem. Ostatni tydzień urlopu udało nam się spędzić na leżakowaniu w ogrodzie ciotki, z dala od sąsiadów, jego remontów, wyburzania i oczywiście gruzu.

Szybki wywóz gruzu to eko-city.com.pl

Top