Loading

Depilacja laserowa to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów nie tylko wśród pań, ale również wśród panów. Dzięki niej możemy pozbyć się niechcianego owłosienia a poza tym zabieg jest w pełni bezpieczny, szybki i nie powoduje dyskomfortu.

Depilacja laserowa – trwałe i szybkie usuwanie owłosienia

Zapewne każdatrwałe laserowe usuwanie owłosienia szczecin kobieta zna czerwone i nieestetyczne guzki jakie powstają po usuwaniu owłosienia, które są oznaką wrastających włosków. Na pewno każda z pań ma problem z uczuciem poranionej skóry, które towarzyszy po goleniu. Używając tradycyjnych metod usuwania owłosienia takich jak maszynka, wosk czy depilator poświęcamy na to sporo czasu i musimy je powtarzać co kilka, kilkanaście dni. Możemy się go jednak pozbyć bardzo szybko a pomoże nam w tym trwałe laserowe usuwanie owłosienia szczecin. Dzięki depilacji laserowej uzyskamy gładkie ciało nie tylko u pań, ale również u panów. Dzięki temu zabiegowi możemy pozbyć się niechcianego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini przypadku pań a w przypadku panów z pleców czy twarzy. Zabiegi te są w pełni bezpieczne i prawie bezbolesne. Korzystają z nich wszystkie kobiety, które nie mają czasu na depilację tradycyjnymi metodami lub chcą mieć piękne ciało bez zbędnego wysiłku. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od miejsca, w którym chcemy pozbyć się owłosienia i tak w przypadku depilacji pach trwa on około 20 minut, w przypadku nóg około półtorej godziny a depilacja bikini około 30 minut. Należy jednak pamiętać o tym, że aby pozbyć się owłosienia potrzebna jest seria co najmniej kilku zabiegów.

Efekty depilacji laserowej utrzymują się przez wiele lat a czasami niechciane owłosienie znika nawet na zawsze. Jeśli więc chcemy mieć piękne i gładkie ciało warto skorzystać z tego typu zabiegów. Należy również pamiętać, aby przestrzegać zaleceń lekarza po wykonaniu zabiegu.

Top