Loading

 

Umiejętności jazdy na rowerze, zazwyczaj uczą nas rodzice. Starają się kupić jak najwcześniej nam rower, byśmy mogli się z nim oswoić. Bardzo często jazda na rowerze to pasja całej rodziny, która na przejażdżki chce zabierać również dzieci.

Dziewczęcy model Nelly

kross nellyJak wiadomo małe dziewczynki lubią wszystko to, co cieszy oko. Na piedestale są wówczas małe zwierzątka, kucyki i kolor różowy. Mała dziewczynka nie chce więc posiadać czarnego bądź niebieskiego roweru. Chce posiadać coś, co będzie wpasowywało się w jej gusta. I takim rowerem jest Kross Nelly. Przede wszystkim na początku uderza nas jego kolorystyka, która jest utrzymana w pięknych pastelowych barwach. Rower jednak nie tylko dobrze wygląda, ale i sporo oferuje. Przede wszystkim jest bardzo bezpieczny, ponieważ posiada przedni i tylny hamulec. Ma również idealne dla dziewczynki koła mające dwanaście cali. Rower kosztuje niecały tysiąc złotych, więc jest to bardzo kusząca i atrakcyjna cena. Jeśli chcemy nauczyć naszą córkę bądź wnuczkę dobrze jeździć na rowerze, to ten model naprawdę może się rewelacyjnie sprawdzić. Przede wszystkim dziecko będzie do niego przekonane już pod względem wizualnym. Dlatego nie będzie problemu z tym, by namówić dziewczynkę do jazdy na nim. Doskonale ten model nada się na przejażdżki ścieżkami rowerowymi, jak i jakieś dłuższe wyprawy. Z pewnością jazda na tym rowerze będzie dla dziecka bardzo komfortowa. Posiada on również przerzutki, które są szczególnie lubiane przez dzieci.

Wybór dobrego roweru dla dziewczynki, to czasem olbrzymi kłopot. Na początku jednak warto odpowiedzieć sobie na pytanie jak często dziecko jeździ na rowerze i na jakich trasach. Opisany wyżej model jest bardzo uniwersalny i sprawdzi się bez względu na to, jakie mamy oczekiwania.

 

Top