Loading

Wyjątkowy kształt i klasyczna, piękna linia, to cechy, jakimi na pierwszy rzut oka odznacza się zlew z granitu. Jednokomorowy zlewozmywak z tego materiału możemy kupić w całkiem atrakcyjnej cenie. Dodatkowo, w pakiecie dostępne są zestawy obejmujące zlew i baterie wykonane z granitu. Do łatwiejszego mycia naczyń przydatny będzie również syfon.

Eleganckie granitowe zlewy z jedną komorą

zlewozmywak granitowy jednokomorowyDo małych i średnich kuchni oraz funkcjonalnych wysp, dobrze wkomponuje się zlew z granitu wyposażony w jedną komorę. Jeżeli chcemy kupić zlewozmywak granitowy jednokomorowy sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Nie zajmuje wiele miejsca i może być wyposażony w praktyczny ociekacz. Kształty granitowych zlewów są różnorodne: okrągłe, prostokątne, kwadratowe. Dobrze wyglądają we wnętrzach nowoczesnych ale z powodzeniem zastąpią tradycyjne, metalowe zlewozmywaki. Kolorystyka granitu kuchennego obejmuje różne odcienie szarości oraz biel. Powierzchnia jest gładka, wyszlifowana a jej niewątpliwą zaletą jest łatwość czyszczenia. Zlew z granitu to doskonały wybór dla ceniących elegancję, prostotę oraz dobre gatunkowo materiały. Koszt granitowego zlewu z jedna komorą oraz baterią, wynosi około 300 złotych. Zestaw będzie nam służył przez wile lat, nie znudzi się i nie wyjdzie z mody. Granit jest materiałem ponadczasowym, który stale sprawdza się w nowych okolicznościach: w zabudowie kuchennej, aneksach i wyspach.

W nowoczesnej, minimalistycznej kuchni nie może zabraknąć stylowych elementów. Wykonany z granitu zlew pełni niezwykle praktyczną jak i dekoracyjną funkcję. Jeśli posiadamy zmywarkę, zlew jednokomorowy w zupełności nam wystarczy. Komory mogą mieć niestandardowe, duże kształty podłużnej rynny lub owalne. Granit zapewnia trwałość zlewu i funkcjonalność.

Top