Loading

Nie tylko my uważaliśmy, że jedną z najfajniejszych metod zareklamowania swojej pasji jest nagranie relacji na żywo. Wielu kolegów, zajmujących się najróżniejszymi dyscyplinami sportu, najczęściej ekstremalnymi, zwykle rejestrowało na kamerach swoje wyczyny, więc i my w końcu doszliśmy do wniosku, iż będzie to świetny sposób na pokazanie innym na czym nasza pasja polega.

Wytrzymała kamera sportowa

kamera na kask dla sportowcówRównież i u nas, wielu kolegów pojawiało się na strzelankach z kamerami zamontowanymi na hełmach i kaskach. Mimo iż początkowo obawialiśmy się, że podczas gry taki sprzęt może zostać bardzo łatwo uszkodzony, kamera na kask dla sportowców okazała się bardzo wytrzymałym urządzeniem, bez trudu znoszącym nawet najcięższe warunki. Mimo iż wiele kamer nie różniło się osiągami od bardziej ogólnodostępnych modeli, to jednak miały one w większości wzmocnioną konstrukcję i wytrzymałą, odporną na uszkodzenia mechaniczne obudowę, i wodoodporne uszczelnienie. Dzięki temu mogły być używane w każdych warunkach, wytrzymując bez trudu zanurzenie w wodzie nawet do piętnastu metrów. Do filmowania rozgrywek były więc świetnym narzędziem, a na dodatek można je było z łatwością zamontować na każdym hełmie czy kasku, jakiego używali gracze asg. Posiadały one w większości panele do montażu urządzeń optycznych, na które można było z łatwością założyć kamerę, gdyż rozmiarami niewiele różniła się od owych urządzeń, choć zdarzały się czasem modele o bardzo niewielkich rozmiarach.

Niektórzy próbowali również montować je na szynach karabinów, by uzyskać nieco inny efekt. Filmy z kamery, po odpowiednim montażu, były bardzo ciekawe, emocjonujące i efektowne, pokazując nasz sport niemal od każdej strony. Wielu nowych kolegów przyznało, iż zaczęło zabawę właśnie po obejrzeniu takiego filmu.

Top