Loading

 

Od jakiegoś czasu planuję się oświadczyć mojej dziewczynie. Jesteśmy razem już 3 lata. Przez ten czas utwierdziłem się w przekonaniu, że jest ona kobietą mojego życia. W związku z tym planuję się oświadczyć. Sytuacja życiowa, która była do tej pory głównym problemem i przeszkodą w chwili obecnej sprzyja temu żeby podjąć taki krok. Pierścionek zaręczynowy mam już wybrany.

Złoty łańcuszek dodatkiem do pierścionka

łańcuszki złote damskieJednakże moja kobieta zasługuje na więcej. Jest wielką wielbicielką biżuterii. Ma różne kolczyki, bransoletki, wisiorki. Wiem, że sprawia jej to olbrzymią przyjemność. W związku z tym postanowiłem, że oprócz pierścionka zaręczynowego kupie jej jeszcze jakąś biżuterię. Zacząłem poszukiwania odpowiedniego jubilera, który posiada w ofercie łańcuszki złote damskie. Złoto ze wszystkich metali szlachetnych przypadło do gustu wybrance mojego serca najbardziej. To właśnie biżuteria wykonana z tego kruszcu jest najbardziej wielbiona przez moją kobietę. Udałem się więc do jubilera, który cieszy się najlepszą opinią. Ma on duży wybór biżuterii szczególnie złotej. Na miejscu wybór błyskotek był przeogromny. Spodobało mi się kilka łańcuszków. Poprosiłem panią, która mnie obsługiwała o doradztwo. Po półgodzinnej naradzie udało się wybrać złoty łańcuszek dla mojej ukochanej. W dniu zaręczyn moja ukochana była zszokowana samym faktem oświadczyn oraz dodatkowym podarunkiem. Przyjęła oświadczyny a złoty łańcuszek stał się jej ulubionym dodatkiem do wieczorowych kreacji. Wspólnie planujemy spędzić resztę życia.

Problem pozostaje jeden. Znając upodobanie mojej przyszłej żony do drogiej biżuterii muszę zacząć poszukiwania lepiej płatnej pracy, która umożliwi mi rozpieszczanie i uszczęśliwianie mojego skarba. Razem jesteśmy bardzo szczęśliwi. Wiem, że pieniądze nie są najważniejsze w życiu jednakże uśmiechu ukochanej osoby po otrzymaniu podarunku nie da się nie zauważyć oraz wycenić. 

 

Top