Loading

Tego pamiętnego dnia miałem przeczucie, że wydarzy się coś niedobrego. Kiedy tylko wyszedłem z sypialni i znalazłem się w kuchni, dostrzegłem dzieło zniszczenia. Jestem opiekunem małego kociaka, a wczorajszego dnia zapomniałem zamknąć laptopa, zostawiając przy nim szklankę z sokiem. Soku już nie było, ponieważ wylany był na klawiaturę. Nie czekając dłużej, skontaktowałem się z serwisem.

Bydgoskie pogotowie komputerowe

serwis komputerowy bydgoszczKiedy zobaczyłem sok wylany na klawiaturę mojego komputera, początkowo oblał mnie zimny pot. Myślałem, że to nadal zły sen i że niedługo się z niego obudzę. Niestety, zalana klawiatura była faktem. Od razu sięgnąłem po swój telefon i wchodząc w Internet, szukałem firmy stanowiącej serwis komputerowy Bydgoszcz to bardzo duże miasto w związku z czym dostałem masę potencjalnych firm, które mogły uratować mój sprzęt. Nie miałem czasu na przeglądanie ich stron internetowych, więc zacząłem kierować się po prostu opiniami klientów, którzy skorzystali z ich usług. Tym oto sposobem trafiłem na najbardziej polecany bydgoski serwis komputerowy. Bardzo szybko skontaktowałem się z pracownikiem mającym świadczyć pomoc przez infolinię i dowiedziałem się, że mój komputer da się uratować i żebym go przywiózł. Jak doradził, tak też zrobiłem. Czułem, że czas jest tu bardzo ważny, więc zapakowałem laptopa, wsiadłem w samochód i skierowałem się do siedziby wybranego przeze mnie pogotowia komputerowego.

Gdy teraz przypomnę sobie historię z zalanym komputerem, uśmiech ciśnie mi się na usta. Mój kot to niezły nicpoń, jednak laptopa dało się uratować. Na całe szczęście, ponieważ posiadam na nim masę bardzo ważnych plików, z których korzystam w pracy. Do dzisiaj polecam ten serwis swoim znajomym, ponieważ bardzo dobrze wykonują swoje usługi, są szybcy i niezawodni.

Top