Loading

 

Uwielbiam kosmetyki. W sumie to małe niedopatrzenie: ja wręcz kocham kosmetyki. Nie przejdę obojętnie obok perfumerii czy choćby małej drogerii. Z czasem zainteresowanie przerodziło się w wielką pasję. Założyłam także bloga o takiej tematyce, którego statystyki przyprawiają mnie o zawrót głowy. Robią pozytywne wrażenie na odwiedzających moją witrynę. Moją największą pasją są perfumy i ogólnie wszelkie zapachy do wnętrz.

Współpraca ze sklepem oferującym yankee candle

sklep oferujący yankee candleProwadzenie dobrze prosperującego bloga stało się moim sposobem na życie. Nigdy nie spodziewałam się, że będę mogła połączyć przyjemne z pożytecznym i utrzymywać się z mojej pasji. Każdy post jest dokładnie przemyślany. Zdjęcia podlegają ostrej selekcji. Z dziesiątek wykonanych niemal o świcie (wtedy jest najlepsze światło) na stronie ląduje zaledwie kilka najlepszych z najlepszych. Bardzo lubię swoje zajęcia. Największą popularnością na moim blogu cieszy się zakładka, w której umieszczam posty o świecach zapachowych. Sklep oferujący yankee candle zaoferował mi nawet współpracę na bardzo dobrych warunkach. Nie wahałam się ani chwili. Taka szansa może się już nie powtórzyć. Różnorodność zapachów tych świeczek może przyprawić o małe oszołomienie. Absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie. Asortyment marki zawiera między innymi aromat czystego prania oraz majowego bzu, którego do tej pory bezskutecznie szukałam w niszowych perfumeriach. Życie jednak potrafi zaskoczyć, chociaż myślałam, ze za dużo już widziałam i poznałam. A tu taka niespodzianka!

Popularność mojego bloga wzrasta w szybkim tempie. Mam wielu nowych czytelników, z którymi podtrzymuję kontakt w komentarzach dotyczących najnowszych postów. Każdemu życzę tak przyjemnej oraz satysfakcjonującej pracy. Nic tak nie motywuje do działania, jak świadomość wykonywania czegoś fascynującego.

 

Top