Loading

Gdy kilka lat temu byłam na studiach bardzo chciałam pracować. Chciałam mieć taką pracę, którą będę mogła połączyć ze studiowaniem. Chciałam trochę dorobić i tyle. W ten sposób chciałam odciążyć trochę rodziców, którzy musieli jednak sporo mi dawać pieniędzy.

Praca w kawiarni i obsługa ekspresu

profesjonalne ekspresy gastronomiczne do kawiarniA nie był to dla nich najlepszy okres jeśli chodzi o finanse. Gdy byłam na pierwszym roku studiów otworzyła się sieć kawiarni. I właśnie tam szukano osób do pracy w kawiarni. Wysłałam tam aplikację i po rozmowie kwalifikacyjnej przyjęto mnie do pracy. Byłam bardzo zadowolona. Na początku tej pracy miałam szkolenie z obsługi ekspresu. Były tam profesjonalne ekspresy gastronomiczne do kawiarni, których wcześniej nie obsługiwałam. Jednak szkolenie rozjaśniło mi wszystko.Okazało się, że taki ekspres jest tak naprawdę łatwy w obsłudze jeśli tylko oczywiście wcześniej ktoś to pokaże. Mi podobało się to bardzo jak te kawy się robiło. A w tym właśnie profesjonalnym ekspresie można było zrobić wszystkie możliwe kawy. Kawy te nie dość, że fantastycznie smakowały to do tego czasem wyglądały jak małe dzieła sztuki. Zdziwiłam się gdy dowiedziałam się jak banalnie łatwe jest ich wykonanie. Wystarczyło mieć po prostu profesjonalny ekspres. Praca w tej kawiarni była przyjemnością. Bo ogólnie obsługiwanie tego urządzenia sprawiało mi przyjemność. Cieszyłam się bardzo gdy bardzo dobrze wychodziła mi jakaś kawa, która wyglądała na bardzo skomplikowaną.

W przyszłości też chcę mieć w domu taki profesjonalny ekspres do kawy. Na pewno taka świetnie zrobiona kawa byłaby zaskoczeniem dla moich gości. Jest to moje marzenie i mam nadzieję, że kiedyś uda mi się je zrealizować. Chociaż wiem, że koszt takiego ekspresu z prawdziwego zdarzenia może nie być najniższy.

Top