Loading

Menadżerem restauracji zostałem w zeszłym roku. Długo się starałem o to stanowisko a konkurencję miałem sporą. Dlatego ten awans mnie tak ucieszył i postanowiłem sobie, że będę ze wszystkich obowiązków wywiązywał się najlepiej, jak potrafię. To był mój cel zawodowy.

Dużo zamówień koryt mięsnych w restauracji

koryta mięsne katowiceWłaściciel restauracji wiele ode mnie wymagał a ja zawsze stawałem na wysokości zadania. Ostatnio kazał mi wprowadzić do menu jakieś nowe rozwiązanie. Zanim to jednak zrobiłem, to sprawdziłem co oferowały inne restauracje. Największym powodzeniem, jak się okazało, cieszyły się koryta mięsne Katowice było miastem, gdzie tylko kilka restauracji oferowało takie rozwiązanie w menu, ale to do tych miejsc przychodziło właśnie najwięcej gości. W okolicy, gdzie była moja restauracja, nikt nie oferował koryt mięsnych. Przygotowałem wszystko dokładnie i omówiłem to z kucharzami. Właścicielowi przedstawiłem gotowy projekt, który on natychmiast zaakceptował. Kiedy koryto mięsne pojawiło się w menu, to od razu goście zaczęli je zamawiać. W ofercie było kilka rodzajów mięsa, które przyrządzone były na kilka sposobów. Dodatkowo znajdowały się tam ogórki kiszone i grillowana cukinia. Mięso, które było serwowane pochodziło od sprawdzonego dostawcy i zawsze było świeże i smaczne. Na koryto mięsne było bardzo dużo zamówień i niekiedy goście pytali o możliwość dowozu. Opcja ta pojawiła się w restauracji za moją sprawą i okazała się być sukcesem. dobrze wykonywałem swoje zadania.

Swojej dziewczynie oświadczyłem się w swojej restauracji. Właściciel pozwolił mi wszystko przygotować i byliśmy tyko we dwoje. Obsługiwał nas kelner, który był moim kumplem. Oczywiście zgodziła się zostać moją żoną i byłem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

Top