Loading

Kiedy zostałem zatrudniony w tej hurtowni to wiedziałem, że będzie dużo pracy. Ja to bardzo lubię, ponieważ jak się ma dużo zajęć to czas szybciej leci. Tak właśnie było, ponieważ już pierwszego dnia dostałem bardzo ciekawe zajęcie.

Na stanie magazynowym jest sporo tkanin powlekanych pcv

tkaniny powlekane pcvPracuję w systemie jednozmianowym po osiem godzin dziennie. Weekendy też mam pracujące, ale do pracy przychodzę co drugą sobotę. To mi zdecydowanie odpowiada. Pierwszego dnia szef kazał mi spisać wszystkie tkaniny powlekane pcv, które znajdują się w naszym magazynie. Do pracy zabrałem się od razu, ponieważ zostało mi pięć godzin pracy a chciałem to zrobić jeszcze dzisiaj. Na magazynie wszystkie regały są dokładnie opisane i nie miałem problemu, żeby znaleźć tkaniny powlekane pcv. Zabrałem ze sobą notes, w którym spisywałem dokładnie wszystko. Zauważyłem, że wszystkie tkaniny występują w wielu ilościach i mamy ich na prawdę sporo. Nie wiedziałem jeszcze dlaczego mam spisać wszystkie tkaniny powlekane pcv, ale jak już skończyłem to kierownik mi wszystko wyjaśnił. Okazało się, że podjęliśmy współpracę z nowym odbiorcą, który zamówił te tkaniny powlekane pcv w bardzo dużej ilości. Zostanie nam jeszcze sporo tych tkanin, ale kierownik polecił mi, żeby złożył zamówienie u dostawcy, ponieważ na dniach będziemy realizować dużą wysyłkę. Zgodnie z poleceniem od kierownika się za to zabrałem. Wyrobiłem się w ciągu ośmiu godzin i byłem z siebie na prawdę zadowolony. Poradziłem sobie pierwszego dnia, który nie był łatwy.

Teraz to obowiązki, które na początku zajmowały mi cały dzień jestem w stanie wykonać w dwie do trzech godzin. Kierownik powiedział, że mam ogromny potencjał i czeka mnie kariera w tej firmie. To były bardzo motywujące dla mnie słowa.

Top