Loading

Uprawianie sportu decyduje o dobrej kondycji i utrzymuje nasze ciało w optymalnej dyspozycji. Jednak kiedy dużo pracujemy, a w dodatku mamy dzieci – czasu na ćwiczenia, siłownię, czy fitness – nie mamy za wiele. Jednakże w takiej sytuacji też jest rozwiązanie.

Warszawscy trenerzy osobiści

trener osobisty warszawaNie trzeba ćwiczyć codziennie, ani nawet dwa lub trzy razy w tygodniu. Przy dobrze i konsekwentnie prowadzonym treningu, jeden lub dwa dni intensywnego treningu, z powodzeniem zastąpi codzienne, przeciążające ćwiczenia. Dlatego ważny jest intensywny trening pod okiem specjalisty. Jeżeli interesuje nas trener osobisty Warszawa jest miastem, w którym bez problemu znajdziemy taką osobę. Trenerzy osobiści zajmują się nie tylko planowaniem i organizacją treningu, lecz również układają plan żywieniowy. Trener osobisty ma płacona stawkę godzinową, jednak przy dużej ilości godzin i po dłuższej znajomości, trenerzy są skłonni schodzić z ceny. W Warszawie jest ich bardzo wielu, dlatego każdy walczy o swoją klientelę, specjalizując się w jakiejś konkretnej odmianie fitnessu, odżywiania, bądź kształtowania sylwetki. Trenerzy zajmują się zarówno zajęciami w plenerze – jazda na rowerze, wizyta na basenie itp., jak i są tacy, którzy zajmują się jedynie zajęciami na siłowni. Od naszej potrzeby zależy kiedy i jakiego wybierzemy. Wszak samo siedzenie na siłowni i bieganie jedynie na bieżni, raczej nie przyniesie nam zadowalających efektów. Usługi trenerów osobistych nie należą do tanich, jednakże efekty współpracy z nimi, są nierzadko przewyższające oczekiwania.

Trener osobisty to ktoś, kto pomoże Ci zadbać o kondycję. Osoba, której powierzysz swój czas, spędzając go efektywnie, wierząc w cel, jaki chcesz osiągnąć. Dobry trener osobisty jest bardzo ważną częścią tej układanki, zatrudnienie go odpowiednio ukierunkowuje naszą postawę.

Top