Loading

Góry to jedno z najpiękniejszych miejsc na mapie naszego kraju. Malownicze widoki połączone z wysokimi szczytami są gratką dla niejednego wielbiciela polskich krajobrazów. Jedną z ciekawszych, a zarazem mniejszych miejscowości, jest Białka Tatrzańska. Co znajdziemy w tym miejscu i dlaczego warto je odwiedzić?

Noclegi w Białce

Białka Tatrzańska pensjonatyBiałka Tatrzańska to miejscowość położona niedaleko Zakopanego. Ze względu na dużą liczbę wyciągów jest to miejsce lubiane przez narciarzy, ale i dla osób wyjeżdżających góry w lecie również znajdzie się tutaj wiele atrakcji. Szczególnie popularną formą spędzania wolnego czasu są piesze wędrówki, które pozwalają na zobaczenie Morskiego Oka, Kasprowego Wierchu czy Doliny Chochołowskiej. Inną rzeczą, z której słynie Białka Tatrzańska, są termy. Jest to rozwiązanie lubiane szczególnie w zimie, jednak turystów ceniących sobie taką formę wypoczynku nie braknie przez cały rok. Bogata oferta noclegowa jest jednym z głównych atutów, który zapewnia Białka Tatrzańska pensjonaty, hotele, schroniska oraz prywatne pokoje to główne możliwości zakwaterowania, które można znaleźć w tej typowo letniskowej miejscowości. Zakres cen zależy przede wszystkim od warunków oraz sezonu, w którym planujemy wyjazd. Jeżeli zależy nam na standardach najwyższej jakości, to warto skorzystać z usług oferowanych przez luksusowe hotele. Warto zwrócić uwagę również na ofertę gastronomiczną, która umożliwia nam skosztowanie tradycyjnych, górskich potraw przyrządzanych według tradycyjnych przepisów.

Wypoczynek w Białce Tatrzańskiej to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie góry i piękne widoki. Typowo letniskowa, niewielka miejscowość zapewnia spokój oraz oferuje dostęp do wielu atrakcji. Na dużą uwagę zasługuje oferta noclegowa, na którą składają się pensjonaty, hotele, schroniska oraz prywatne kwatery.

Top