Loading

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości aranżacji wnętrz. Jest także wiele technik i sposobów, dzięki którym mieszkanie będzie wyglądało rewelacyjnie i unikatowo. Są to rzeczy nietrudne, z którymi poradzi sobie każdy pan domu.

Płytki, które imitują cegłę na ścianach

imitacja cegły na ścianieWystarczy uruchomić wyobraźnię oraz puścić wodze fantazji, aby móc cieszyć się nowym wyglądem mieszkania. Jednym z elementów aranżacji wnętrza jest imitacja cegły na ścianie. Mam taką w przedpokoju i jestem z niej bardzo zadowolona. Są to nic innego jak płytki, które układa się na ścianie. W zasadzie przykleja się je specjalnym, klejem, który trzyma je przy powierzchni ściany. Mimo, że płytki są imitacją wygląda to bardzo wiarygodnie oraz realnie. Każdy kto odwiedza moje mieszkanie, zachwyca się przedpokojem, który wygląda naprawdę rewelacyjnie dzięki tej imitacji. Same płytki nie są ciężkie w utrzymaniu czystości. Należy je jednak zaimpregnować i to w zasadzie tyle jeżeli chodzi o ich szczególne dbanie. Imitacja cegły na ścianach wygląda naturalnie, ponieważ można a wręcz należy, wykończyć ją fugą. Wszystko wygląda spójnie i każdy myśli, że jest to prawdziwa cegła. Najciekawsze, że nawet po dotknięciu ściany, moi goście nie byli w stanie zauważyć, iż nie jest to imitacja. Efekt jest naprawdę piorunujący i robi wrażenie. Kolor cegieł można dobrać w zależności od gustu oraz osobistych preferencji. Są także białe, które wyglądają bardzo ładnie. Niemniej jednak ja postawiłam na kolor starych cegieł, które bardziej pasują do mojego wnętrza.

Ceglaste płytki, które były montowane w moim przedpokoju kładzie się jedna po drugiej. Są jednak dostępne także płyty, które są większe. Dzięki temu przykleja się je szybciej a montaż ich trwa zdecydowanie krócej. To na jakie się zdecydujemy nie ma największego znaczenia. Każde wyglądają super.

Top