Loading

 

Prowadząc własną firmę specjalizująca się w danej branży powinniśmy się zastanowić w jaki sposób zadbać o jej przyszłość. Nierzadko najlepszym pomysłem okazuje się rozszerzenie jej działalności o kolejne segmenty, co sprawia, że nasza firma zaczyna wspaniale ewoluować.

Ciepłe i zimowe czapki Chicago Bulls

zimowa czapka chicago bullsZ początku prowadziłem sklep głównie zawierający sprzęt sportowy, jak różnego rodzaju hantle, ciężarki, rowery, deskorolki, hulajnogi, czy też rolki. Z biegiem czasu starałem się poszerzać swoja ofertę o coraz to nowsze modele i przez jakiś czasu biznes dobrze się kręcił dzięki dużemu zainteresowaniu wśród rowerów wyczynowych, czy nowych modli deskorolek, ostatnio bardzo modnych wśród młodzieży. Odkąd jednak odremontowano pobliski stok narciarki oraz otwarto ogromne i nowoczesne lodowisko, sezon zimowy, zaczął przyciągać ogromne ilości turystów i to właśnie pozwoliło mojej firmie nabrać wiatru w żagle. Rozszerzyłem swój asortyment nie tylko o narty i łyżwy, ale również o sportową, zimową odzież. W moim sklepie można było znaleźć zarówno kurtki najlepszych marek, stroje na stok narciarski, a także okrycia głowy takie jak np. zimowa czapka Chicago Bulls. To właśnie czapki tego roku najlepiej się sprzedawały. Nic dziwnego, ich dobra jakość, wygoda, oraz doskonały sposób chronienia naszej głowy i uszu przed mrozem sprawiły, iż znalazły one swoje grono fanów wśród moich klientów. Biorąc pod uwagę to, jak dobra jest ta firma postanowiłem wraz z sezonem letnim zamówić również oryginalne stroje do koszykówki, a także czapki z daszkiem czy bluzki z krótkim rękawkiem. To był strzał w dziesiątkę. Młodzi fani zafascynowani faktem, że ubrania tej marki można dostać w ich mieście, często odwiedzali mój sklep nie tylko po to, aby zaopatrzeć się w części garderoby, ale także sprzęt sportowy.

Obecnie moja firma wciąż prężnie się rozwija. Ja staram się nieprzerwanie poszerzać ofertę dla klientów, aby spełnić ich nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Obecnie tez jestem w trakcie przeprowadzki do większego lokum, które będzie w stanie pomieścić więcej asortymentu, dzięki czemu mój sklep jeszcze bardziej, mam nadzieję, rozwinie skrzydła.

 

Top