Loading

Wybieramy się w góry pod koniec sierpnia i ostatnio poszukiwaliśmy odpowiednich dla siebie pokoi. Jakoś nie mieliśmy czasu o tym myśleć wcześniej, a jednak wiemy, że za chwilę może nie być w ogóle żadnych miejsc.

Wypoczynek w Kudowie Zdrój to nasz wybór

wypoczynekZależało nam więc, żeby czym prędzej dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja obecnie i gdzie tu się wybrać, żeby było miejsce. W końcu padło na to, że będzie to wypoczynek w Kudowie Zdrój. To tutaj się zatrzymamy i będziemy sobie chodzić po górach oraz korzystać z innych atrakcji, jak muzea czy aquapark. Ważne było, aby noclegi nie były zbyt drogie, bo by świeżo po studiach i nie mamy nie wiadomo ile pieniędzy, gdyż nasza kariera zawodowa dopiero się rozpoczyna. Myśleliśmy, aby patrzeć najpierw, w pierwszej kolejności na pensjonaty. Tutaj zwykle cena nie jest nie wiadomo jak oszałamiająca. Rzeczywiście znalazły się pokoje w stosownym przedziale cenowym jak dla nas. W sumie wyglądają też całkiem zacnie, więc myślę, że będzie w porządku. Na razie jednak nie mogę wyrokować, bo wiadomo – jeszcze nie widziałam jak jest. Standard może być różny. Zresztą już po fotkach w internecie widzieliśmy, że te pensjonaty to są bardzo zróżnicowane. W jednym pokoje były piękne i schludne, a w drugim z kolei bardzo zaniedbane. Te drugie trochę nas zniechęcały do poszukiwań, ale przecież musieliśmy coś wreszcie wybrać.

Tak się też stało i teraz w sumie czekamy z niecierpliwością aż nadejdzie dzień, w którym wyruszymy. Nie możemy się wszyscy doczekać. Na pewno będzie to niezapomniany czas dla każdej osoby z naszego grona.

Top