Loading

Decyzje o przeprowadzkach raczej nie są proste i oczywiste. Często jednak są prostsze niż przeprowadzka sama w sobie. To pakowanie rzeczy, przewożenie, wypakowywanie. Przeprowadzałam się w życiu już kilka razy, więc znam to z doświadczenia. Mam już nawet stałą ekipę, która zawsze mi pomaga.

Gdzie w Warszawie można wypożyczyć samochód dostawczy?

wypożyczalnia samochodów dostawczych WarszawaDlatego nie korzystam z firm, które zajmują się przeprowadzkami, ale z wypożyczalni aut dostawczych. Mój brat ma prawo jazdy na wszystkie kategorie i dodatkowo dość silnych kolegów. Mam zgraną ekipę, której potrzebny jest tylko samochód do przetransportowania spakowanych rzeczy. Za pierwszym razem nie wiedziałam, która wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa jest najlepsza. Musiałam poznać warunki wypożyczenia w każdej. Teraz już mam „swoją”, w której wiedzą od razu, jakiego auta mi potrzeba i na ile. Przeprowadzałam się ze wsi do stolicy, potem zmieniłam pracę i się przeprowadzałam; następnie wypożyczyłam dostawczaka, gdy nie przedłużono mi umowy najmu, ale za to później kupiłam już mieszkanie w lewobrzeżnej części Warszawy. Na szczęście moja wypożyczalnia podstawia samochody tam, gdzie klient potrzebuje, więc nie muszę się tym przejmować. Ostatnio nawet szefowi te firmę poleciłam, gdy zmienialiśmy miejsce naszej głównej siedziby. Nie czułam przy tym stresu, bo wiedziałam, że auto będzie podstawione na czas, z pełnym bakiem, czyste i bezawaryjne. I to jest najważniejsze – pewność. Gdy polecona przeze mnie wypożyczalnia aut sprawdziła się, szef zaczął z niej korzystać regularnie.

Nasze auta często szły do serwisu, to normalne w tej branży. Gdy nie dostawaliśmy nic zastępczego i trzeba było wynająć coś innego na krótko, wiadomo było już teraz, gdzie dzwonić. Ogromną radość sprawiało mi to, że to ja naprowadziłam szefa na tę firmę. Wiem, że to nie za wiele znaczy, ale podkreśla to jak dobrego wyboru wcześniej dokonałam.

Top