Loading

Zabawy w plenerze, organizowane przy okazji promocji centrów handlowych czy np. Dnia Dziecka coraz częściej pojawiają się w polskich miastach. Oferują one mnóstwo ciekawych atrakcji dla najmłodszych i dla tych trochę starszych. Które z nich a pewno powinny pojawić się przy okazji zabawy na świeżym powietrzu?

Fotobudka, dmuchańce i słodkości

Jedną z takich atrazamki dmuchane dla dziecikcji są różnego rodzaju stoiska z zabawami. Oferują one moc atrakcji: rzucanie lotkami do celu, loterie inne. Popularne są również różnego rodzaju fotobudki – można się w nich przebrać w dostępne zabawne gadżety jak boa z piór czy fantazyjne okulary i pozować do zdjęć, które drukowane są natychmiast.  Oczywiście nie może również zabraknąć odrobiny słodkości – jak stoisko z watą cukrową czy takie, na którym dzieci mogą wykonać własnoręcznie drobną słodycz, np. lizaka. Przy zamawianiu takich atrakcji na zabawę plenerową, należy pamiętać, że wszelkie stoiska z jedzeniem muszą posiadać odpowiednie atesty i zezwolenia. Jedną z najpopularniejszych atrakcji zabaw w plenerze są oczywiście zamki dmuchane dla dzieci. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem najmłodszych na wszelkiego rodzaju imprezach dla najmłodszych. Są w większości wyposażone w zjeżdżalnie, miejsca do skakania oraz kolorowe i wesołe ozdoby, które przyciągają wzrok i czynią zabawę jeszcze lepszą. Dzięki temu doskonale sprawdzają się podczas. np. Dnia Dziecka. Mnogość kształtów zamków zapewnia, ze każdy znajdzie w ofercie coś dla siebie. Zamawiając taki zamek musimy jednak pamiętać,aby wybrać firmę z doświadczeniem oraz odpowiednimi atestami oraz zezwoleniami. Dzięki temu zadbamy nie tylko o zabawę ale i o bezpieczeństwa najmłodszych. 

Zabawy w plenerze są doskonałym sposobem na spędzenie czasu z dziećmi, a świetnie bawić na nich może się cała rodzina. To doskonały sposób na spędzenie rodzinnej niedzieli i doskonała alternatywa dla spędzenia czasu w domu, przed telewizorem czy w galerii handlowej. Warto tak spędzić czas choć raz w miesiącu! 

Top